flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У Дзержинському міському суді Донецької області провели «День відкритих дверей» для школярів

16 травня 2018, 15:01

У Дзержинському міському суді Донецької області провели «День відкритих дверей» для школярів

                                     

16 травня 2018 року у Дзержинському міському суді Донецької області відбулася зустріч працівників суду зі школярами 10-го класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 «СШ», та школярами 9-го класу ЗЗСО № 8 в рамках заходу «День відкритих дверей у суді».

 

Відкрила захід керівник апарату Дзержинського міського суду Донецької області Світлана Чубенко, яка розповіла про історію створення суду, його діяльність та спеціалізацію суддів, основні принципи судочинства, спрямовані на захист прав громадян та інтересів держави.

Школярів ознайомили з цікавою історією започаткування спільного професійного свята юристів – Дня юриста, роботою суддів та представників інших юридичних професій, правилами поведінки в суді. Крім того, майбутнім випускникам розповіли про можливість після отримання кваліфікації юриста працювати у судовій системі України.

З особливостями своєї професійної діяльності дітей також знайомили запрошені до участі у заході прокурори Костянтинівської місцевої прокуратури, які підготували надзвичайно цікаві та корисні виступи.

Прес-секретар суду разом із керівником апарату суду провели гостям невеличку екскурсію судом, в ході якої вони відвідали зали судових засідань, канцелярії суду, приймальні та кабінет судді.

Крім того, учні взяли участь у судових засіданнях по кримінальним провадженням!

Так, школярі 10-го класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 «СШ» були присутніми при розгляді кримінального провадження за обвинуваченням О., яке проходило у режимі відеоконференції, а школярі 9-го класу ЗЗСО № 8 були присутніми при продовженні обвинуваченому Ш. строків тримання під вартою.

Учасники у повній мірі ознайомилися з особливостями юридичних професій, набули корисного досвіту, отримали багато важливої і цікавої інформації та ряд позитивних емоцій.

Дзержинський міський суд Донецької області запрошує до співпраці і комунікації учбові заклади міста.

 

Прес-служба Дзержинського міського суду Донецької області.