Задати питання
flag Судова влада України

Виклик відповідача Кривенко В.Д. у судове засідання на 22.08.2017 року

30 червня 2017, 14:09

30.06.2017 року Дзержинським міським судом Донецької області (суддя Довженко О.В.) спрямовано запит до редакції газети «Часопис «Донеччина» на публікацію оголошення наступного змісту:

«Дзержинський  міський суд Донецької області (85200, м. Торецьк, вул. Дружби, 4) розглядає цивільну справу за позовною заявою Кривенко Світлани Юріївни до Кривенко Віталія Дмитровича, третя особа Служба у справах дітей Торецької міської ради, про позбавлення батьківських прав.

Відповідач Кривенко Віталій Дмитрович (зареєстрований за адресою м.Торецьк, смт. Північне, вул. Дружна, 19), викликається на 22 серпня 2017 року на 10-00 год. до суду, каб. №8, для участі у розгляді справи по суті.

Відповідач, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення у пресі. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову та докази. У випадку не прибуття, відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, інакше справа буде розглянута у його відсутності.»